ساخت محراب-دانشگاه امام حسین-تهران

برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی “ادامه”کلیک کنید
20161107_115659 20161108_132149 20161109_131003
 
پروژه مسجد جامع دانشگاه امام حسین:
ساخت مسجد دانشگاه امام حسین در مهرماه سال نود و چهار توسط شرکت اندیشه و عمران محیط ( شرکت زیر مجموعه خود دانشگاه امام حسین ) آغاز شد.
اطلاعات کوتاهی در مورد دانشگاه امام حسین:
دانشگاه جامع امام حسین دانشگاهی در شهر تهران است که دارای دانشکده‌های علوم پایه، فنی و مهندسی، و علوم انسانی است. دانشگاه امام حسین دو بخش مجزا و جداگانهه دارد. یکی دانشکده افسری که از سال ۱۳۷۸ به دانشگاه افسری ارتقا یافت و مخصوص افرادی است که گزینش شده و در آینده کادر سپاه خواهند شد و دیگری دانشگاه جامع امام حسینن است که از طریق کنکور سراسری دانشجو می‌پذیرد.
در سال ۱۳۶۲ توسط مهدی باکری با نام پادگان امام حسین بنیان گذاری شدودر سال ۱۳۶۵ مرکز آموزش عالی امام حسین توسط شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تائید و تصویب قرار گرفت و در سال ۱۳۶۶ به‌عنوان یک دانشگاه جامع متشکل از دانشکده‌های علوم پایه، فنی مهندسی، علوم پزشکی و علوم انسانی به رسمیت شناخته شد. در سال ۱۳۶۹ دانشکده علوم پایهٔ نظامی، به مجموعه دانشگاه اضافه شد و با تبدیل دانشکدهٔ علوم پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی بقیهٔ‌الله دانشکدهٔ مزبور رسماً از دانشگاه جدا شده، ریاست آن تغییر کرده و به سردار ربیعی واگذار شده است.
ساخت مسجد دانشگاه جامع امام حسین تهران موقعیت مرکزی در مهرماه سال نود و چهار توسط شرکت اندیشه و عمران محیط آغاز شد.
ساخت و کاشی کاری محراب با انواع کاشی هفت رنگ ، مقرنس و کاشی معرق
اجرای پیچ دور محراب و سر درب
رسم بندی محراب و گنبد
کلمات کلیدی:
ساخت محرابکاشی کاری مسجدکاشیکاری مساجدرسمی بندیرسم بندیرسمی بندی محرابرسم بندی محرابکاشی گنبدگنبد کاشیکتیبه مسجدیکاشی مسجداجرای محرابکاشی هفت رنگکاشی سازیکاشی معرقمقرنسنصاب کاشی مسجدی – –کاشی کار مسجدی در تهران / گنبد سازیگنبدسازیگلدسته سازیمناره سازیگلدسته سازی در تهرانگنبد سازی در تهرانگنبد سازی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *